خرید هدیه برای خانم ها

خرید هدیه برای خانم ها

خرید هدیه برای خانم ها

 

"خرید هدیه برای خانم ها

خرید هدیه برای خانم ها موضوعی است که نیازمند دقت و توجه می باشد. با خرید یک هدیه مناسب می توانید به آن ها حس خوبی بدهید و قلبشان را لبریز از عشق و محبت کنید. با دقت به نکات زیر و خرید هدیه ای ارزشمند ،می توانید میزان عشق و محبت خود را به شخص مورد نظرتان بیان کنید و نشان دهید که به او و خواسته هایش توحه می کنید.

در ادامه این مقاله فروشگاه اینترنتی آل ور به بررسی نکاتی می پردازیم که به شما در خرید یک هدیه ی مناسب برای خانم ها کمک می کند:

توجه به خواسته ها :

در خرید هدیه  برای خانم ها باید به این توجه کنید که فرد مورد نظرتان نیازمند چه چیزی است و یا آرزوی داشتن چه چیزی را دارد. در این حین باید به سلیقه ی او نیز توجه کنید زیرا ممکن است لباسی از نظر شما جذاب و خوش رنگ باشد ولی در چشمان آن خانم، بد رنگ و از مد افتاده باشد.

به صحبت هایش گوش دهید :

خانم ها اگر احساس نیاز به چیزی داشته باشند، آن را به زبان می آورند. پس پای صحبت های او بنشینید و با گوش کردن به سخنانش، متوجه خواهید شد که به چه چیزی نیاز دارد، کدام یک از وسایلشان خراب شده و یا به پایان رسیده است.

خرید گل و طلا :

این دو هدیه هیچوقت تکراری نمی شوند. طلا از گذشته تا به حال نماد اهمیت و هدیه ای ارزشمند بوده و دسته گل نیز باعث ایجاد هیجان و طراوت خاطرشان می شود.

کادوهای فانتزی و رومانتیک:

اولویت خرید هدیه برای آقایان، کاربردی بودن آن وسیله است. اما خانم ها، از کادوهای با ارزش احساسی و سانتی مانتال بسیار به وجد خواهند آمد.

زمان مناسب :

اگر کادویی که قرار است تهیه کنید برای مناسبت خاصی مانند تولد، ولنتاین و یا روز زن است، حتما از قبل برای خرید برنامه ریزی کنید و در روز موعد کادو را آماده کرده و لحظه ای که کمترین انتظار را دارد، او را سورپرایز کنید. اما به هیچ عنوان بعد از موعد، کادو را تقدیم نکنید، زیرا این احساس به خانم دست می دهد که شما به او بی توجه هستید.

کادوی گران قیمت یا ارزان قیمت :

در اغلب اوقات، احساس و توجه شما بیشتر از اصل هدیه برا خانم ها ارزش دارد. اما سعی کنید همیشه هدیه ای درخور و ارزشمند تهیه کنید.

توجه و دقت :

به طور معمول مردان امر خرید کردن را حوصله سر بر می دانند و علاقه دارند هرچه سریع تر کادو خود را بخرند. اما خانم ها همیشه متوجه خواهند شد که شما برا خرید کادو چه مقدار زمان گذاشته اید. پس برای خرید هدیه برای خانم ها وقت کافی کنار بگذارید.

سورپرایز :

همیشه منتظر مناسبت برای خرید هدیه برای خانم نباشید. خانم ها عاشق سورپرایز و غالفگیری هستند. حتی برای مناسبت ها نیز شما می توانید زمان دادن کادو را به صورتی تنظیم کنید که او کمترین احتمال را می دهد.

هدیه ی کوچک :

حتی یک شاخه گل نیز می تواند خانم ها را به وجد بیاورد و وجودشان را از احساسات لبریز کند، پس منتطر مناسبت و یا هدیه ای گران قیمت نباشید، با هدیه ای کوچک به او نشان دهید که به فکرش هستید.

هدیه باشکوه :

تقدیم کادو در یک فضای باشکوه بسیار رویایی است و خاطره ی زیبایی در ذهن فرد مورد علاقه تان حک می کند. برگزاری یک جشن تولد و یا بردن او به مسافرت و یا کافه می تواند فضای مناسبی برای کادو دادن به  خانم ها به وجود بیاورد.

کادو پیچی مناسب :

یک تزئین زیبا، خلاقانه و جذاب، ارزش کادو شما را دو چندان می کند.

کادوی دست ساز :

هر فردی فارغ از جنسیت با دریافت کادوی خاص و منحصر به فرد هیجان زده می شود. خانم ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

خرید پلاک نقره به اسم خواهرتان، نمونه ی مناسبی برای این نکته است‌ .

حالا که به نکات فوق اشاره کردیم خوب است به چندی از نباید های خرید کادو برای خانم ها نیز توجه کنیم :

  • لوازم آشپزخانه و منزل
  • هدیه های تکراری
  • پول نقد

در زمان تقدیم هدیه، بهتر است به نکات زیر توجه کنید :

  1. نحوه ی تقدیم هدیه به اندازه ی خود هدیه، می تواند بر روی مخاطبتان اثر بگذارد.
  2. خجالت را کنار گذاشته و با خوش رویی، لبخند و با توجه به میزان صمیمیت با وی، اقدام به دادن هدیه کنید.
  3. برای جذاب تر کردن هرچه بیشتر هدیه، می توانید، تاریخ و نام گیرنده را روی جعبه یادداشت کنید و یا حتی در کنار هدیه، کارت تبریک نیز آماده کنید.
  4. در زمان تقدیم کادو از جملاتی مانند نمیدانستم چه باید بخرم و برای خرید این هدیه به دردسر افتادم، پرهیز کنید. چون باعث شرمندگی فرد مورد نظرتان می شود.
  5. همزمان با تقدیم هدیه از جملاتی مانند امیدوارم از سلیقه ی من خوشتان بیاید و یا شما سزاوار بهترین ها هستید استفاده کنید
هم وطن گرامی به دلیل نوسانات بازار تولید و همچنین خرید آسان و مطمئن شما، لطفا قبل از خرید و تکمیل روند پرداخت وجه برای تمامی محصولات اقدام به استعلام موجودی کنید. جهت استعلام موجودی به شماره واتساپ 09143474307 پیام بگذارید. همکاران ما در آل ور تا ساعت 6 عصر و در روزهای غیر تعطیل پاسخ گوی شما جهت استعلام محصولات هستند.
+
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.